Služby doprava letiště Praha - ATP

Pro rezervaci volejte+420 728 876 876      
 

Služby - transfery komfortními, nekuřáckými vozy s přátelskými řidiči

(viz ceník přepravních služeb)

 

 
 
 

Transfery z/ a na letiště Praha Václava Havla

Klienty na a z letiště Praha Václava  Havla přepravujeme klimatizovanými, pohodlnými vozy střední a vyšší třídy (Mercedes E, VW Passat, Škoda Superb, VW Caravelle a VW Transporter, Mercedes Vito a Viano, více viz vozový park), vše za bezkonkurenční ceny, ochotně a s přátelským přístupem.

Pokud přilétáte na letiště Ruzyně, stačí při rezervaci spolu s datem a časem uvést číslo Vašeho letu a naši operátoři se postarají, aby na Vás řidič čekal na správném terminálu ve správný čas, ať už Váš spoj bude přistávat na minutu přesně, o hodinu později nebo o půl hodiny dříve. Více informací se můžete dozvědět v sekci přílety na letiště Praha Václava Havla. Řidič na Vás bude čekat v příletové hale s cedulkou s Vaším jménem nebo logem Vaší firmy, vše potřebné stačí jednoduše uvést při objednávce.

Pokud naopak odlétáte, letiště Ruzyně otevírá odbavovací přepážky 2 hodiny před plánovaným odletem, nezapomeňte připočítat dobu potřebnou na přepravu na jeden z terminálů. Pokud cestujete z Prahy můžeme Vás odvézt z centra na Ruzyni za 20-40 minut, podle denní doby a dopravní situace. (viz Jak dlouho trvá cesta na letiště Praha Václava Havla?)

 

 
 
 

Levná luxusní přeprava v Praze, spolehlivé taxi Praha


Potřebujete dopravit na obchodní schůzku, na jednání, kongres či na nádraží v Praze? Chcete cestovat stylově, pohodlně, v klimatizovaných a luxusních taxi za příznivou cenu? Garantujeme Vám komfort, pohodlí, luxusní vozy a nízkou a hlavně pevnou cenu, kterou Vám přesně sdělíme dopředu. Zavolejte, nic neriskujete.
Nechci se trmácet tramvají či metrem a mám strach, že narazím na nepoctivého řidiče taxi.
Volám +420 728 876 876.
Čtěte více na stránce přeprava v Praze.

 

Hlavní výhody jízdy s ATP:

Jezdíme za fixní, předem oznámenou cenu, nemáme zájem stát s Vámi v dopravních zácpách, naopak, naše řidiče navigujeme vždy nejefektivnější cestou k Vašemu cíli. Nechvátáme zpět na "štafl". Naši řidiči jezdí podle předpisů, spolehlivě a bezpečně. Vždy se snažíme s úsměvem vyjít vstříc všem Vašim přáním a požadavkům.

Ceny taxi v Praze od 200,-Kč za vůz. Objednávat taxi v Praze můžete zde. Konfirmaci Vám zašleme e-mailem, sms nebo potvrdíme telefonicky.

 

 

 
 
 

Pronájem limuzín

Pokud chcete cestovat opravdu stylově a zapůsobit na své přátele či obchodní partnery, objednejte si pro přepravu (ať už z letiště Ruzyně, po Praze nebo kamkoliv v České republice) limuzínu. Náš vozový park disponuje vozy Lincoln TC, Mercedes s Class a nově také Porsche Cayenne. Výhodou je cena, nyní je limuzína dostupná pro každého. Ceny pronájmu začínají na 1500,- za hodinu, nebojte se nás zeptat na cenu pro dlouhodobější pronájem či přepravu na delší vzdálenost.

Nabízíme pronájem limuzín Lincoln TC 72, Lincoln 120, Mercedes S Class, Hummer 200 a Porsche Cayenne za bezkonkurenční ceny!

Čtěte více o výhodné přepravě limuzínami s ATP.

Napsali o nás:

"Pracuji jako průvodce v Praze. Moji klienti z Ameriky si u mě objednali také přepravu z letiště v limuzíně Lincoln TC 120. V Praze existuje několik společností, které nabízí pronájem limuzín, ale známý mi doporučil firmu ATP. Servis byl perfektní. Ráno mě řidič naložil u mě doma a dovezl mě na letiště Václava Havla Praha, kde jsme počkali na klienty. Jako dárek k celodennímu pronájmu klienti dostali 3 láhve šampaňského. Řidič byl profesionál a ochotně reagoval na naše přání změnit trasu nebo zastavit cestou na Karlštejn v restauraci na obědě. Po skončení programu mě řidič opět zavezl domů. Děkuji za vynikající servis. Roman Bradáč"