ATP pronájem limuzín, půjčovna limuzín Praha

Pro rezervaci volejte+420 728 876 876      
 

Pronájem limuzín, půjčovna limuzín

K zdokonalení našich služeb a k uspokojení vašich potřeb nabízíme přepravu luxusními limuzínami (Lincoln 120, Lincoln 72, Mercedes S). Nabízíme komfort a luxus za přijatelné ceny. Výhodné dlouhodobé pronájmy limuzín Lincoln Town Car a Mercedes-Benz třídy S. Půjčovna limuzín Praha.

Pokud hledáte pronájem limuzín na profesionální úrovni, nabízíme Vám svoje služby vylepšené léty praxe v oboru. Naše půjčovna limuzín s řidičem patří k nejlepším a naši zákazníci se rádi vracejí.

Lincoln Mercedes
 
 
 

Doprava limuzínou v Praze, České Republice a EU

 
 
 

Chcete přepravu limuzínou darovat nebo překvapit někoho blízkého?

 
 
 

Výlet limuzínou po Praze

 
 
 
Vánoční překvapení

Bylo to vynikající. Loni jsme se vraceli do Prahy ze služební cesty a kolega slavil narozeniny. Když jsme přistáli na Ruzyni, čekal na nás v hale řidič v obleku a v ruce držel cedulku s kolegovým příjmením. Kolega se domníval, že to je žert a ostatní kolegové se smáli. Řidič nás zavedl k Lincolnu zaparkovanému před letištní halou a otevřel nám dveře. Uvnitř na nás čekalo překvapení v podobě pár lahví šampaňského. Když jsem všem vysvětlil, že to je firemní dárek ke kolegovým narozeninám a že máme ještě objednanou večeři, zavládlo všeobecné veselí. Byl to výborný večer. Děkujeme ATP za perfektní servis.