Naši řidiči

Pro rezervaci volejte+420 728 876 876      
 

Naši řidiči

Jelikož Vám chceme poskytnout co nejlepší servis a přejeme si aby vaše doprava na letiště a z letiště nebo z hotelu či kancelaře proběhla k naprosté spokojenosti, pracují pro nás řidiči, kteří mají praxi v řízení vozidel, vlastní koncesní listinu na kterou museli složit zkoušky potřebné k provozování osobní dopravy. Většina našich řidičů mluví jedním světovým jazykem jako je angličtina, němčina nebo ruština. Každý se Vám bude maximálně věnovat a bude se snažit pomoci s požadavky, které budete mít. Pomoc s Vašimi zavazadly je naprostá samozřejmost. Pokud máte speciální požadavek na řidiče neváhejte a kontaktujte nás, velmi rádi Vám vyjdeme vstříc.

Samozřejmostí je výborná orientace v Praze a v České Republice. Náš systém organizace jízd umožňuje řidičům být na místě včas a přepravit Vás bezpečně a komfortně do cíle.

 
 
 

Napsali o nás

"Děkujeme za profesionální a přátelský přístup Vašeho šoféra při přepravě mých přátel do Pardubic. Jsou to starší lidé a ocenili zejména bezpečnou a pohodlnou jízdu. Řidič byl velmi milý.  Rádi Vám zavoláme i příště."

"Chci Vám ještě jednou poděkovat za Vaše služby na svatbě mé dcery. Vaši řidiči na všechny hosty udělali dojem. Poskytujete vyjímečný servis."

Dobrý den,
chci Vám moc poděkovat za Vaši ochotu a maximální nasazení při obstarání limuzíny na oslavu kulatin naší maminky. Zažili jsme moc příjemné dopoledne a profesionalita a příjemné vystupování pana řidiče potrhla náš úžasný den. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho úspěchů
Michaela Lazarová

Dobrý den,
díky za fakturu, peníze pošlu, myslím, že "papírově" je to takhle vpořádku, předám účetní....
Jinak chci moc poděkovat, vše proběhlo v pořádku a byla jsem opravdu velmi spokojená, pan řidič byl velmi profesionální a milý Ráda se na Vás v budoucnu opět obrátím Mějte se hezky, zdravím
Pavla Formánková

Hi Martina and all group .
Thank you very much for professional and express care .
Everything was outstanding !!!
It was pleasure to work with you !
Thanks Dmitry

Dobrý den,
včera mě měl vyzvednout váš řidič před půlnocí u letadla z Burgasu. Řidič přesný jak hodinky, když po chvíli zjistil, že "mám dost", tak se nevnucoval konverzací, auto skvělé a čisté, cesta rychlá, ale bezpečná a za dobrou cenu. Díky. Co dodat? Snad jen to, že jsem to už sdělil třem dalším lidem, snad ta reference k něčemu bude.

Thank you for your service and help , back in early easter .
Your company and service is excactly what I am looking for and would be pleased to add you to my web page and advise others to travel with you . Could you please send your weblink and if you have a emblem, or symbol or company logo to accompany this link ? I was not as happy with the Hotel Grande Bohemian. If you know of others to try I would apprecaite your reccomendations.
Thank you

Dobrý večer.
Moc Vám ďakujem za perfektnú a bezproblémovú jazdu. Chcem pochváliť profesionalitu šoféra a jeho vhodné správanie. Pokiaľ budem ja alebo moja firma potrebovať dopravu, ktorá má úroveň určite Vás budeme kontaktovať.

Hello people from ATP Airport Transfer Prague,
I booked an airport transfer with you for February 10th 2010 and just want to thank you for the smooth service. Everything was running fine, you were already there when I arrived, the driver was very friendly and helpful. I decided then to use you for the transfer back to the airport on Sunday and again everything was working fine. Thanks a lot
Michael

Hi Martina, many thanks for your service which went with no hitches and a very helpful driver. Barry

Dobry den,
pred mesicem jsem vyuzila vasich sluzeb dopravy (a sice z Prahy do Brna a zpet) a moc rada bych Vam podekovala za perfektni servis, pohodli a skveleho ridice. Vasich sluzeb urcite opet vyuziju.
Preji Vam mnoho uspechu.
S pratelskymy pozdravy Hana Tobe

Verry good service, driver was punctual, very friendly and helpfull.

hi i used this transport from hotel to prague airport yesterday 11-02 2009.the sevice was superb and i would highly recommend this company be used.i will be using this company again.peter the driver was a treat to speak to and made the journey very interesting.
thanks paul

Thankyou Peter booked 3 taxis with your company.

First class

Regards Phil Rogerson
On Fri, Nov 30, 2012 at 7:58 PM