Letištní transfer z/na letiště Praha Václava Havla

Pro rezervaci volejte+420 728 876 876      
 

Letištní transfer - přeprava z / na letiště Ruzyně Praha

Letištní transfer - řidič vás vyzvedne přímo v hale terminálu Ruzyně PrahaNabízíme bezpečnou, spolehlivou a komfortní alternativu k taxi přepravě na letiště Ruzyně Praha. Většinu našich cest tvoří transfery z/do centra Prahy na/z letiště Ruzyně.

Letištní transfer z nebo na letiště Václava Havla Praha: Při příletu na letiště Václava Havla Praha na Vás řidič počká v příletové hale Terminálu 1 nebo Terminálu 2 (podle Vašeho příletu na Ruzyni). Řidič bude držet ceduli s vaším jménem (jménem uvedeným v objednávce), takže se nemůžete minout. Řidič Vám pomůže se zavazadly a odveze Vás na adresu uvedenou v rezervaci. Máte-li během jízdy potřebu zastávky či jiný požadavek, nebojte se řidiče zeptat, případně zavolejte na dispečink ATP  +420 728 876 876.

 
 
 

Ceník přepravy z / na letiště Václava Havla Praha - cenová pásma

cenová pásma přeprava letiště Praha Ruzyně - letištní transfer
Letištní transfer - zóny (pásma, lokality)
* ceny jsou uvedeny včetně DPH
ceny v Kč(*)  1 - 4  5 - 8  9 - 12  13 - 16 > 16 osob
A (do 15km)  350,- 600,-  1100,-  1300,- ceník
B (do 25km)  490,- 750,-  1240,-  1500,- ceník
C (do 35km)
 640,- 890,-  1530,-  1780,- ceník
D (do 45km)  850,- 960,-  1680,-  1920,- ceník
 
 
 

Jak smluvní přeprava z letiště Praha Václava Havla funguje?

Potřebujete-li přepravit na letiště Václava Havla v Praze, vyplatí se Vám zarezervovat letištní transfer dopředu. Rezervaci můžete provést online vyplněním objednávkového formuláře, telefonicky nebo e-mailem, následně od nás obdržíte potvrzení v elektronické podobě (nejprve automatické a do několika hodin finální voucher od operátora). V den transferu a uvedenou hodinu Vás náš řidič vyzvedne na adrese uvedené v rezervaci (příletová hala letiště Praha Václava Havla, recepce hotelu nebo jakákoliv jiná adresa v České Republice nebo v EU).

Přepravujete děti a potřebujete zajistit dětskou autosedačku?

ATP transfery Praha - dětské autosedačky zdarmaVelmi rádi Vám vyhovíme, stačí jen v online rezervačním formuláři zaškrtnout kolonku "děti", uvést počet dětí a do poznámky k transferu napsat, kolik je Vašim dětem let, abychom mohli vůz vybavit správným typem dětské autosedačky.

Dětské autosedačky zajišťujeme zdarma.
 

Máte zájem o luxusní transfer některou z našich limuzín?

Máte-li zájem cestovat z letiště Václava Havla Praha opravdu stylově, vyberte si z naší nabídky luxusních limuzín. Máme ve vozovém parku takové skvosty, jako např. prodloužený Hummer nebo Porsche Cayenne. Více podrobností naleznete v sekci Limuzíny Praha.