ATP Praha - Křivoklát - smluvní doprava na Křivoklát, taxi Praha Křivoklát

Pro rezervaci volejte+420 728 876 876      
 

PRAHA - KŘIVOKLÁT

ATP Airport Transfer Prague

je společnost, která se specializuje na osobní přepravu z a na letiště Ruzyně Praha. Naší prioritou je spokojený zákazník - vyzvedneme Vás včas, jezdíme naprosto bezpečně a řídíme nové, luxusní a čisté vozy. Ochota řidičů plnit Vaše přání je samozřejmostí. Nikdy Vás "neskládáme" do 1 vozu, zajišťujeme pouze privátní jízdy za předem smluvenou cenu.

 

Ceník přepravy Praha - Křivoklát

 

doprava z/na Křivoklát

doprava z a na Křivoklát
sedan (1-4 os.)  1000,-  1850,-
minivan (5-8 os.)  1250,-  2300,-
minibus (9-18 os.)  3650,-  7000,-
bus (19-50 os.)  zeptejte se nás  zeptejte se nás
limuzína Lincoln 72  zeptejte se nás  zeptejte se nás
Mercedes S  zeptejte se nás  zeptejte se nás

 Ceny jsou uvedeny v českých korunách.

 KřivoklátKřivoklátKřivoklátKřivoklát

 
 
 

Rezervace přepravy Praha - Křivoklát

 

 

 

 
 
 

Autobusem/vlakem z Prahy na Křivoklát

Vlak KřivoklátAutobus Křivoklát Autobus na Křivoklát vyjíždí z autobusové stanice Zličín, která se nachazí na první stanici metra A "Zličín". Z letiště se na první stanici metra A Zličín dopravíte hromadnou městskou dopravou. Cesta z Prahy na Křivoklát trvá od 2 do 8 hodin, doprava je značně komplikovaná, spoj není přímý. Proto doporučujeme využít služeb ATP Airport Transfer Prague

Vlak na Křivoklát vyjíždí z hlavního vlakového nádraží, které se nachází na stanici metra C "Hlavní nádraží". Z letiště se  na nádraží  dostanete pokud pojedete městskou hromadnou dopravou na první stanici metra B "Dejvice", dále metrem na stanici "Muzeum", kde přestoupíte na linku C a dojedete přímo do stanice "Hlavní nádraží". Cesta vlakem trvá přibližně hodinu a půl včetně přestupu v Rakovníku nebo Berouně.

Více informací o spojích a cenách naleznete na stránkách jízdních řádů.

 

 
 
 

Taxi Křivoklát

Taxi Praha - Křivoklát - Praha

Pro přepravu můžete samozřejmě využít služeb taxi. Ale proč platit drahého taxíka z Křivoklátu do Prahy, když Vás může vyzvednout řidič společnosti ATP Praha v luxusním, nablýskaném voze a zaplatíte stejně (porovnáváno s nejnižší cenou taxi Křivoklát Praha) nebo 2x 3x méně!? S námi naplatíte žádné poplatky za přistavení vozu nebo čekání v dopravní zácpě. Předem víte, kolik zaplatíte. 

 
 
 

Exkurze Křivoklát